Warning: include(/home/freshpix/domains/piwotekanarodowa.pl/public_html/wp-content/themes/twentythirteen/dirs.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/freshpix/domains/piwotekanarodowa.pl/public_html/wp-config.php on line 111

Warning: include(/home/freshpix/domains/piwotekanarodowa.pl/public_html/wp-content/themes/twentythirteen/dirs.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/freshpix/domains/piwotekanarodowa.pl/public_html/wp-config.php on line 111

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/freshpix/domains/piwotekanarodowa.pl/public_html/wp-content/themes/twentythirteen/dirs.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php') in /home/freshpix/domains/piwotekanarodowa.pl/public_html/wp-config.php on line 111
Biegiem do Doliny Śmierci w Piwotece Narodowej - Piwoteka Narodowa

Biegiem do Doliny Śmierci w Piwotece Narodowej

Dodano: 14.05.2014

Łódzki pub Piwoteka Narodowa i Biegiem po Piwo Team zapraszają wszystkich na nietypową akcję biegową….

Biegniemy dla Darka Strychalskiego – niepełnosprawnego ultramaratończyka, który planuje start w jednym z najtrudniejszych biegów na świecie Badwater Ultramarathon – 217 km przez Dolinę Śmierci w USA.

Kilka słów o Darku:

Niepełnosprawny biegacz, który swoimi wyczynami motywuje setki ludzi. Mimo że niedowidzi na jedno oko, ma przykurcz prawej ręki i niedowład prawej nogi, nie przestaje walczyć o spełnianie marzeń. W tym roku pragnie pobiec w słynnym biegu Badwater na 217 kilometrów, który odbędzie się 21 lipca w Stanach Zjednoczonych. Dwa lata temu Darek już raz zmierzył się z Badwater, ale przegrał wtedy z pogodą, udarem i z limitami czasowymi. Po wielu miesiącach oczekiwań i nadziei Darek ma szansę powrócić na trasę biegu i zmierzyć się z nią ponownie. O pierwszej próbie Darka powstał wielokrotnie nagradzany film dokumentalny „Zwycięzca”:

www.darekstrychalski.pl

Link do zwiastuna filmowego: http://vimeo.com/72102281

Kilka słów o akcji:

Termin: 23-24 maj w godzinach pracy pubu: 15.00-02.00

Miejsce:

Piwoteka Narodowa
ul. 6 sierpnia 1/3, Łódź

Idea: 
– Biegniesz na mechanicznej bieżni min. 1km – my płacimy Darkowi 1 zł
– Biegłeś na bieżni i kupiłeś piwo – płacimy kolejną złotówkę.
– w sobotę i niedzielę planujemy projekcję filmu na dużym ekranie: ” 
Zwycięzca / The Winner

Będziemy zachęcać inne zaprzyjaźnione firmy, aby uczestniczyły w akcji dzięki temu pula pieniędzy jaką potencjalnie zbierzemy znacznie wzrośnie.

Żywimy nadzieję że pomożemy dzięki naszej akcji spełnić marzenie Darka.

Wszystkich którzy chcieliby dodatkowo wspomóc projekt Badwater 2014 zapraszamy na profil Darka na http://polakpotrafi.pl/projekt/badwater.

Dalsze szczegóły akcji znajdziecie profilu wydarzenia https://www.facebook.com/events/236205609914419/

oraz na stronie

www.piwotekanarodowa.pl

 

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się do newslettera i korzystaj z naszych specjalnych promocji!

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Piwoteka, ul. 6 Sierpnia 1/3, 90-606 Łódź i na powierzenie danych w celu przetwarzania podmiotom współpracującym z Piwoteka w zakresie działalności marketingowej oraz na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych. Podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.

Po wysłaniu swojego adresu email otrzymasz wiadomość z prośbą o jego potwierdzenie, jeżeli wiadomość nie dotrze od razu - sprawdź katalog spam na swojej poczcie email.