Halloweenowe premiery!

Dodano: 23.10.2015

30 października (piątek) zapraszamy Was na piwną ucztę w Piwotece Narodowej! Z kranów poleje się kilka rodzajów piw dyniowych, w tym premierowa pozycja z Browaru PiwotekaZośka Straszybotka, czyli… dyniowe gose! Takiego specyfiku jeszcze w Polsce nie było! Oprócz tego swój debiut zaliczą piwa z nowej rzemieślniczej inicjatywy z Łodzi. Antybrowar, bo o nim mowa, zaprezentuje swoje trzy nowości: ANTYbiotyk, PRObiotyk oraz PROstak. Będzie bardzo smacznie!

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się do newslettera i korzystaj z naszych specjalnych promocji!

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Piwoteka, ul. 6 Sierpnia 1/3, 90-606 Łódź i na powierzenie danych w celu przetwarzania podmiotom współpracującym z Piwoteka w zakresie działalności marketingowej oraz na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych. Podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.

Po wysłaniu swojego adresu email otrzymasz wiadomość z prośbą o jego potwierdzenie, jeżeli wiadomość nie dotrze od razu - sprawdź katalog spam na swojej poczcie email.