Piwoteka Narodowa zaprasza na OffBeer Festiwal!

Dodano: 06.11.2014

Zapraszamy Was do udziału w wydarzeniach przygotowanych w ramach trzeciej edycji Offbeer – Łódzkiego Festiwalu Piwa! Jako, że jesteśmy jednym z lokali organizujących Offbeer, będzie miało u nas miejsce kilka ciekawych atrakcji.

W piątek (7.11.) o godzinie 17.30 będziecie mogli skosztować jednego z czterech stoutów uwarzonych przez Łódzki Oddział Terenowy Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych. W naszym lokalu odbędzie się degustacja piwa w stylu Dry Stout.

W poniedziałek (10.11.) o godzinie 18.00 w naszym lokalu swoją prezentację na temat stoutów przedstawi Marcin Chmielarz, piwowar, szerzej znany jako Mason.

We wtorek (11.11.) o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z Piotr Tomczyk – przewodnik po Łodzi i województwie łódzkim i jego wykład na temat historii łódzkiego piwowarstwa. Tym razem zostaną omówione dwie piwowarskie potęgi – Anstadtowie i Keilichowie. W prezentacji zawarte będzie wiele unikatowych zdjęć, map, dokumentów, etykiet etc. Przewidziane również są bardzo atrakcyjne niespodzianki. Jak zwykle będzie można liczyć na nagrody w konkursach. Wstęp wolny!

W sobotę (15.11.) o godz. 13.00 będziemy mieli przyjemność gościć Magdę i Borysa Banasiaków, którzy poprowadzą dla Was degustację stoutów. Koszt 22 zł, zapisy i płatności przy barze w Piwotece Narodowej (ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń!).
Lista piw do degustacji:
Lublin to Dublin Browar PINTA
Nyks Browar Olimp
Ortodox Stout AleBrowar
Jurajskie Stout Browar na Jurze
Smoky Joe AleBrowar
Podróże Kormorana Coffee Stout Browar Kormoran
Liberty stout Browar Widawa / Gospoda pod Czarnym Kurem
Dobry Wieczór Browar PINTA
Królewskie tajemnice Jan Olbracht Browar Rzemieślniczy
Hera Browar Olimp

 

Zapraszamy do zabawy razem z nami!

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się do newslettera i korzystaj z naszych specjalnych promocji!

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Piwoteka, ul. 6 Sierpnia 1/3, 90-606 Łódź i na powierzenie danych w celu przetwarzania podmiotom współpracującym z Piwoteka w zakresie działalności marketingowej oraz na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych. Podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.

Po wysłaniu swojego adresu email otrzymasz wiadomość z prośbą o jego potwierdzenie, jeżeli wiadomość nie dotrze od razu - sprawdź katalog spam na swojej poczcie email.