Przedświąteczna promocja w sklepach Piwoteki

Dodano: 08.12.2014

Pamiętacie zeszłoroczną przedświąteczną promocję sklepu Piwoteki? W tym roku robimy to samo, lecz promocję zaczynamy nieco wcześniej! Podyktowane jest to chęcią, aby zamówione przez Was piwa w miarę możliwości dojechały do Was jeszcze przed Wigilią. Nie obiecujemy, że to się uda, bo jak wiadomo, w ten burzliwy okres firmy kurierskie przeżywają istne oblężenie, niemniej starać się będziemy 🙂

Na czym polega promocja?

Każdego dnia na www.piwoteka.pl będziemy udostępniać baner z podanym hasłem rabatowym, które umożliwi Wam zakup piw po niższej cenie. Zaczynamy od zniżki wynoszącej 14%, każdego następnego dnia zniżka będzie się zmniejszać. Promocja skierowana jest do klientów sklepu internetowego dokonujących zakupu za pomocą przelewu (przedpłaty) oraz klientów sklepów stacjonarnych przy ulicy 6 sierpnia 1/3 oraz Tomaszewicza 1 (Retkinia) w Łodzi.

Gotowi? Czas start!

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się do newslettera i korzystaj z naszych specjalnych promocji!

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Piwoteka, ul. 6 Sierpnia 1/3, 90-606 Łódź i na powierzenie danych w celu przetwarzania podmiotom współpracującym z Piwoteka w zakresie działalności marketingowej oraz na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych. Podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.

Po wysłaniu swojego adresu email otrzymasz wiadomość z prośbą o jego potwierdzenie, jeżeli wiadomość nie dotrze od razu - sprawdź katalog spam na swojej poczcie email.