Spotkanie z ultramaratończykiem Piotrem Kuryło!

Dodano: 18.02.2015

Piwoteka Narodowa serdecznie zaprasza w piątek 27 lutego o 18:00 na spotkanie z ultramaratończykiem Piotrem Kuryło.

Piotr jest dwukrotnym uczestnikiem Spartathlonu ( legendarnego, 246-kilometrowego biegu z Aten do Sparty).- w 2007 roku zajął drugie miejsce w tym jednym z najbardziej prestiżowych ultramaratonów na świecie, przedtem przybiegając do Grecji z Polski.

Ma za sobą kilka wypraw biegowych przez wiele krajów, z których najważniejszą był słynny Bieg dla Pokoju, podczas którego w latach 2010-11 w ciągu 365 dni obiegł kulę ziemską. Otrzymał nagrodę Kolosa 2011 za „wyczyn roku” podczas 14. Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów w Gdyni. Obecnie Piotr Kuryło przygotowuje się do słynnego ultramaratonu Badwater przez Dolinę Śmierci w USA – najgorętsze miejsce na świecie.

Zapowiedź biegu – https://vimeo.com/113557803?from=facebook

W czasie spotkania można będzie kupić książkę Piotra „Ostatni Maraton”, opisującą Bieg dla Pokoju.

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się do newslettera i korzystaj z naszych specjalnych promocji!

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Piwoteka, ul. 6 Sierpnia 1/3, 90-606 Łódź i na powierzenie danych w celu przetwarzania podmiotom współpracującym z Piwoteka w zakresie działalności marketingowej oraz na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych. Podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.

Po wysłaniu swojego adresu email otrzymasz wiadomość z prośbą o jego potwierdzenie, jeżeli wiadomość nie dotrze od razu - sprawdź katalog spam na swojej poczcie email.